ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!ФОРУМ З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА!2 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ!

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» запрошує Вас долучитися до веб-семінару «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин». Заходи з профілактики отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг

Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.