День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні Яблунівською селищною радою заплановано проведення меморіальних заходів із вшанування пам’яті Героїв Революції Гідності.

ВАЖЛИВО!!!

Відповідно до вимог законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “ Про рослинний світ”, “Про Червону книгу України”, Положення про Державну екологічну інспекцію Карпатського округу, доручення Державної екологічної інспекції України “Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу” затвердженого наказом Державної екологічної інспекції, Яблунівська селищна рада нагадує жителям громади про забезпечення збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, особливо тих видів які занесені до червоної книги. А також попереджає керівників ринків та торгівельних майданчиків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації дикоростучих декоративних рослин, занесених до червоної книги України.