Ремонт дороги у с.Лючки

У серпні 2024 року Яблунівською селищною радою було виділено 193,2 тис грн  на поточний ремонт сільської дороги по вул.Центр с.Лючки Яблунівської територіальної громади.

Інформація щодо проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю»

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

До уваги внутрішньо переміщених жителів громади

Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання які у вас виникають, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Меморіальні заходи

1 серпня 2024 року об 10.00 год. в селищі Яблунів відбудуться меморіальні заходи, приурочені пошануванню пам'яті жертв комуністичного терору 40-50-х років.