2021 рік

За 12 місяців 2021 року до Яблунівської селищної ради надійшло               20 запитів на публічну інформацію. З них 1 – особисто, 19 електронною поштою.

Запити надходили від юридичних осіб – 4; громадських організацій – 2; журналістів – 2; фізичних осіб – 12 та стосувалися питань діяльності ради, інформації про об’єкти історико-культурної спадщини, звітів про використання бюджетних коштів по різних напрямках, інформації про заробітну плату та преміювання, інформації про перейменування вулиць та ін.

На деякі запити, задоволення яких вимагало тривалого часу було направлено проміжні відповіді, проте в цілому, всі запити задоволено у встановленому законодавством терміни (відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»).