Строжук Віра Іванівна – начальник відділу загальної та організаційної роботи

Народилася 16 листопада 1990 року в селі Уторопи Косівського району Івано-Франківської області. Одружена. Закінчила успішно Уторопську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня, після чого поступила в Кіцманський технікум Подільського аграрно-технічного університету, який закінчила з відзнакою у 2010 році. В цьому ж році поступила в Кам`янець-Подільський аграрно-технічний університет, який закінчила в 2013 році. З 2011 року працювала в Уторопській сільській раді на посаді касира.

Бейсюк Марія Петрівна - спеціаліст І категорії відділу загальної та організаційної роботи.

Народилася  18 серпня 1988 року в с. Уторопи  Косівського району, Івано-Франківської області. Закінчила успішно Уторопську ЗОШ I-III ст..

В 2010 р. закінчила Коломийський педагогічний коледж Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. З 2010 р. працювала в Пістинській ЗОШ I-III ст.. З 2012 р. працювала в Косівському РЦСССДМ.

Лесюк Яна Василівна-  провідний спеціаліст, юрист відділу загальної та організаційної роботи.

Народилася 21 липня 2002 року, в селі Текуча Косівського району Івано-Франківської області. Неодружена.

Закінчила успішно Текучанську загальноосвітню школу  І-ІІ ступеня, після чого поступила в Коломийський політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка». В 2020 році вступила в Івано-Франківський юридичний інститут Національного університету "Одеська юридична академія», який закінчила у 2023 році з відзнакою.