БЕЗСОННЯ!!!!!
У середньому кожна людина проводить уві сні третину свого життя. На думку вчених, ідеальна тривалість сну дорослої людини становить 7-8 годин на добу. Вважають, що жінкам потрібно додаткова година сну, тому що вони більш емоційні. Дітям для нормальної роботи організму необхідно спати не менше 10 годин на добу.
Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.
По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 197717 випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14451,97 на 100 тис. населення. За минулий тиждень зареєстровано по області 911 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужало – 275 особи та померло – 4 людини.
ЯК ЗМЕНШИТИ СПОЖИВАННЯ СОЛІ?
Сіль – постачальник натрію, який разом з калієм регулює водний баланс організму. Якщо в організм натрію надходитиме більше, ніж калію, рідина буде затримуватися, що призведе до набряків, утворення каменів у нирках і жовчному міхурі,посилюватиметься спазм судин що призведе до гіпертонії та атеросклерозу.
ХВОРОБА ЛАЙМА АБО БОРЕЛІОЗ
У Косівському районі, не враховуючи сезонність захворювання зареєстровано один випадок хвороби Лайма.
«Скарлатина»
Скарлатина – це інфекційне захворювання, яке розвивається при зараженні гемолітичним токсигенним стрептококом групи А. Хвороба проходить в гострій формі та супроводжується підвищеною температурою, дрібним висипом, ангіною та інтоксикацією всього організму.
Профілактика отруєння алкоголем та його сурогатами
Мало хто замислюється про те, що навіть невелика доза алкоголю може стати дуже підступною і жорстокою отрутою для людського організму. За даними статистики, понад 50% летальних випадків у результаті отруєння настає саме при отруєнні алкоголем і його сурогатами.
Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію
По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 194870 випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14243,87 на 100 тис. населення. За минулий тиждень зареєстровано по області 90 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Профілактика ГКІ під час святкування Новорічних свят
Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це велика група інфекційних хвороб, які викликаються різноманітними мікроорганізмами, об'єднані подібним характером проявів у вигляді порушень роботи шлунково-кишкового тракту та ознаків інтоксикації, основними клінічними проявами є нудота, блювота, біль в животі, пронос, загальна слабкість та підвищення температури тіла. Джерелом інфекції є хвора людина з клінічними проявами інфекції або здоровий заразоносій – людина без клінічних проявів хвороби, проте збудник циркулює в її організмі, зберігається та виділяється у зовнішнє середовище. Хворі або носії становлять небезпеку для оточуючих, так як з фекаліями виділяється у довкілля велика кількість збудників ГКІ, які через забруднену воду, предмети побуту, руки або харчові продукти знову потрапляють до кишківника здорової людини.