«Самоушкоджувальна поведінка:поширені міфи».

МІФИ Із самоушкодженням пов’язано багато міфів, оскільки ця тема табуйована і про неї рідко говорять. Саме тому важливо говорити про самоушкодження і розвінчувати міфи, аби вчасно надати людині необхідну підтримку.

«Онко-скринінг».

Рак є однією з головних причин смерті у світі.Тому з  метою підвищення обізнаності людей про рак в 2000 році на Всесвітньому саміті з боротьби проти раку в Парижі для об’єднання зусиль міжнародного співтовариства в протидії онкологічним хворобам було вирішено оголосити 4 лютого Всесвітнім днем боротьби з раковими захворюваннями!

Оперативна інформація щодо захворюваності на грип, ГРВІ і COVID -19 по Косівському районі

В Україні з 2 жовтня 2023 року  розпочався епідсезон ГРВІ 2023-2024рр.   Профільними спеціалістами Косівсько-Верховинського  міжрайонного  відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ »  щотижнево здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та COVID -19.

«Про рак шкіри»

За даними онкослужби,протягом 2023р.в Івано-Франківській області зареєстровано 4631 випадків раку ,що на 614 випадків більше порівняно з 2022роком.

Кір, краснуха та паротит. Клініка та профілактика.

Кір, краснуха та епідемічний паротит - це дитячі інфекційні захворювання, які відносяться до так званих «керованих» інфекцій, завдяки тому, що ми можемо впливати на їх поширення за допомогою засобів імунопрофілактики, штучно створюючи імунітет від вищезазначених хвороб, як особистий так і колективний.