Васкул Микола Григорович - в.о.начальника відділу молоді, спорту, культури і туризму.

Народився 18 січня 1958 року в селі Баня-Березів, Косівського району, Івано-Франківської області. Середню освіту здобував у Баня-Березівській восьмирічній та Середньоберезівській середній школі, яку закінчив в 1975 році.

В 1979-1984 роках навчався на історичному факультеті   Івано-Франківського педагогічного інституту ім. Василя Стефаника. 20 років віддав педагогічній ниві. Викладав історію та правознавство в Яблунівській середньої школи, продовж п’яти років виконував обов’язки заступника директора школи з навчально-виховної роботи. Вимушено залишив, у 2002 році, улюблену справу і до 2004 року був нелегалом – заробітчанином на теренах Польщі та Чехії, де заробляв кошти на навчання двох своїх донечок у Прикарпатському університеті. Близько місяця перебував у Києві на Помаранчевому  майдані, а на третьому турі виборів очолював   спостерігачів від Косівщини в м. Горлівка Донецької області.

В березні 2005 р. призначений заступником голови Косівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань, яку залишив, з власної ініціативи, в 2010 році з приходом до влади режиму Януковича.

В 2013 -14 роках  45 днів провів   на Київському Майдані Гідності.

В органах місцевого самоврядування займав посади секретаря Баня-Березівської сільської ради та голови Яблунівської селищної ради. Тричі обирався депутатом Косівської районної ради.

Член Національної спілки журналістів України з 2016 року.  З 2020 депутат Яблунівської селищної ради від ПП «Європейська солідарність».