Курянська Ірина Романівна

Місце народження

м.Івано-Франківськ

Місце проживання

вул.Шевченка, 11, с-ще Яблунів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

Сімейний стан

одружена

вища

Науковий ступінь, вчене звання

Володіння мовами

українською, російською, англійською з словником

Нагороди, почесні звання

Прийняття присяги державного службовця

01 січня 2018 року

Ранг посадової особи органу місцевого самоврядування

ІХ ранг Vкатегорія

Загальний стаж роботи

20 років

Стаж державної служби

Трудова діяльність

1994-1997 рр.

Навчалася в Коломийському індустріально-педагогічному технікумі

1997-2001 рр.

Навчалася в Прикарпатському університеті ім..В.Стефаника та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів

1997-2004 рр.

Вихователь Яблунівської спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернат

2004-2010 рр.

Вчитель трудового навчання Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат

2010-2011 рр.

Навчалася в Кам’янець-Подільському національному університеті ім..І.Огієнка та здобула кваліфікацію олігофренопедагог логопед, вчитель дітей з вадами розвитку

2010-2012 рр.

Заступник директора з виховної роботи Яблунівської загальноосвітньої школи-інтернат

2012-2017 рр.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат

Стефанко Петро Ярославович – головний спеціаліст відділу освіти

Народився 12 липня 1986 року в с. Люча Косівського району Івано-Франківської області. Навчався ВСП НАУ « Заліщицькому аграрному коледжу ім. Є. Храпливого». У 2007 – 2008 р.р. продовжив навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на кваліфікацію магістра з менеджменту. З 23.06.2008р. працював торговим представником в ЗАТ « Космед» в м. Києві. З 22.01. 2008р. працював економістом в ПАП « Фортуна».

Неодружений.

Фенюк Христина Юріївна – провідний спеціаліст відділу освіти.

Народилася 17 жовтня 1989 року в с. Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області. У 2005 році вступила у Коломийський політехнічний коледж за спеціальністю «Організація виробництва». У 2009 році закінчила навчання і вступила у Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2012 році захистила магістерську роботу.

Одружена.