Ткач Любов Василівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

Народилася  28 квітня 1973 року в с. Середній Березів Косівського району Івано-Франківської області. Проживає в с. Текуча Косівського району Івано-Франківської області. В1991 році закінчила Тлумацький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку по спеціальності « Бухгалтерський облік». З 1991 року   працювала головним бухгалтером в Текучанській сільській раді.

• Одружена – чоловік Ткач Микола Миколайович
  • Дочка – Ткач Мар’яна Миколаївна
  • Дочка – Ткач Віталія Миколаївна

Венгринська Оксана Миронівна – спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Народилася 25 серпня 1967 року в с. Стопчатів Косівського району Івано- Франківська обл. З  1982 року по 1985 рік навчалась на денній формі навчання в Коломийському технікумі МОД за спеціальністю «Бухгалтерський облік». З листопада 1985 р. працювала касиром на Турбазі Смерічка с. Люча-Рушір Косівського району.

• Одружена – Венгринський Петро Миколайович
  • Дочка – Венгринська Світлана Петрівна

Строжук Ганна Михайлівна – спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Народилася 22 червня 1960 року в с. Уторопи Косівського району Івано-Франківської обл. З 1975 року навчалась в Сторожинецькому лісному технікуму З 1978 року по 1988 рік працювала бухгалтером в Яблунівській лікарні. З 1988 року призначена бухгалтером Уторопської сільської ради. З 1993 року переведена на посаду головного бухгалтера Уторопської сільської ради.