МІСТА ГЕРОЇВ!

Міста Героїв: Рік тому Сили оборони звільнили північні регіони України від окупанта

Василь Жмендак взяв участь у сесії Яблунівської селищної ради

 14 березня 2023 року, у Яблунівській територіальній громаді відбулася чергова двадцята сесія восьмого демократичного скликання селищної ради під головуванням Яблунівського селищного голови Юрія Коваля. Участь у роботі сесії також взяв заступник голови Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ-РЯТУЄ ДОЛІ ЛЮДЕЙ!

Інформування, щодо роботи Мінреінтеграції, здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

ГВАРДІЯ НАСТУПУ:ЯК ЗАПИСАТИСЯ ДО БРИГАДИ "ЛЮТЬ"

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Долучайся і перетворюй свою лють на зброю! Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, які об’єднала «Лють». Це бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна. Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. В їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Департамент агропромислового розвитку Іван-Франківської ОДА надіслав для поширення серед місцевих осередків асоціацій та спілок пасічників Google-таблицю розроблену Міністерством аграрної політики та продовольства України для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану  для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік (призвані до лав ЗСУ).