Захисні споруди області можуть вмістити 80 відсотків прикарпатців!

На Прикарпатті продовжують обстежувати захисні споруди. Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, на сьогодні придатні для укриття (готові або обмежено готові до використання за призначенням) 631 захисна споруда (80 %), де можна розмістити 9 % населення.

Санітарні вимоги до транспортування харчових продуктів!!!

Відповідно до статті 43 та 44 Розділу VII "Загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими  продуктами" Закону  України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" , встановлено гігієнічні вимоги до рухомих та/або тимчасових потужностей та транспортних засобів для перевезення харчових продуктів. Згідно яких розглянемо основні вимоги:

  ❗️❗️❗️Питання організації відпочинку та оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України.

📢📢📢30.05.2023р.  комісією при Яблунівській селищній раді спільно з представниками Косівського відділу Коломийського районного управління ГУ ДППС в  Івано-Франківській області проведено обстеження по заяві директора в відпочивальному комплексі «Водоспад» с. Люча.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію.

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 201305 випадків захворювання на COVID-19. За  минулий  тиждень зареєстровано по області  40   нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужало – 102   осіб   та  померло – 0 .

До уваги жителів громади та навколишніх громад!

Горизонта́льно направлене бурі́ння (ГНБ, англ. Horizontal Directional Drilling(HDD), Directional boring) — багатоетапна технологія безтраншейного прокладання підземних інженерних комунікацій за допомогою спеціалізованих мобільних бурових установок, що дозволяє вести керований        прохід по криволінійній траєкторії, розширювати свердловину, протягувати трубопровід.