ПРОБАЦІЯ В СМАРТФОНІ

ПРОБАЦІЯ В СМАРТФОНІ

Під час дії воєнного стану або загрози поширення епідемії, пандемії, надзвичайної ситуації та за наявності об’єктивних обставин, що унеможливлюють прибуття правопорушника до органу пробації суб’єкт зможе скористатися електронним сервісом «Пробація в смартфоні».

МІСТА ГЕРОЇВ!

МІСТА ГЕРОЇВ!

Міста Героїв: Рік тому Сили оборони звільнили північні регіони України від окупанта

Василь Жмендак взяв участь у сесії Яблунівської селищної ради

Василь Жмендак взяв участь у сесії Яблунівської селищної ради

 14 березня 2023 року, у Яблунівській територіальній громаді відбулася чергова двадцята сесія восьмого демократичного скликання селищної ради під головуванням Яблунівського селищного голови Юрія Коваля. Участь у роботі сесії також взяв заступник голови Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ-РЯТУЄ ДОЛІ ЛЮДЕЙ!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ-РЯТУЄ ДОЛІ ЛЮДЕЙ!

Інформування, щодо роботи Мінреінтеграції, здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

ГВАРДІЯ НАСТУПУ:ЯК ЗАПИСАТИСЯ ДО БРИГАДИ "ЛЮТЬ"

ГВАРДІЯ НАСТУПУ:ЯК ЗАПИСАТИСЯ ДО БРИГАДИ "ЛЮТЬ"

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Долучайся і перетворюй свою лють на зброю! Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, які об’єднала «Лють». Це бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна. Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. В їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Департамент агропромислового розвитку Іван-Франківської ОДА надіслав для поширення серед місцевих осередків асоціацій та спілок пасічників Google-таблицю розроблену Міністерством аграрної політики та продовольства України для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану  для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік (призвані до лав ЗСУ).