ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Департамент агропромислового розвитку Іван-Франківської ОДА надіслав для поширення серед місцевих осередків асоціацій та спілок пасічників Google-таблицю розроблену Міністерством аграрної політики та продовольства України для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану  для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік (призвані до лав ЗСУ).

"Гвардія наступу": як, кого і для чого набирають у штурмові бригади.

1 лютого Міністерство внутрішніх справ України почало формувати бригади "Гвардії наступу". Ці підрозділи будуть націлені, зокрема, на звільнення окупованих Росією територій. Хто і як може подати заяву на вступ, які етапи мають пройти кандидати, та скільки з них вже пройшли відбір — у матеріалі Суспільного.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!ФОРУМ З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА!2 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ!

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» запрошує Вас долучитися до веб-семінару «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин». Заходи з профілактики отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.