Долучайтеся до проєкту «Турбота про родину Героя»!

З ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук на Прикарпатті започатковано соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Метою цієї ініціативи є підтримка родин наших полеглих Захисників і Захисниць.

Поїздка до Австрії, Словаччини, Угорщини!!!!

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 22 до 27 травня 2023 року відбудеться культурно-освітня поїздка до Австрії, Словаччини, Угорщини.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію.

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 200396 випадків захворювання на COVID-19. За  минулий  тиждень зареєстровано по області  333  нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужало – 904  особи  та  померло – 2 людини.

МІСТО ГЕРОЙ - ГОСТОМЕЛЬ

Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив.