27.11.2018р.На базі Яблунівського ліцею , відбулася конструктивна розмова з соціальними педагогами закладів освіти.

27.11.2018р. з ініціативи працівників Косівського центру зайнятості , за  сприянням відділу освіти Яблунівської селищної ради ОТГ,  на базі Яблунівського ліцею , відбулася конструктивна розмова з соціальними педагогами закладів освіти  Яблунівської селищної ради ОТГ щодо організації роботи онлайн діагностики учнівської молоді на веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» www.myprofession.com.ua (надалі - Платформа) в загальноосвітніх навчальних закладах  громади. Дана Платформа розпочала роботу за ініціативи Державної служби зайнятості (Центрального апарату), що дає можливість школярам, віком від 14 років, безкоштовно пройти тестування у дистанційному режимі, у зручний для них час та діагностувати за трьома тестовими методиками власні професійні інтереси, психологічні схильності, рівень розвитку IQ і структуру здібностей, що допоможе у виборі майбутньої професії наших учнів.

20 листопада 2018 року відбувся семінар на тему: «Розвиток особистості молодшого школяра відповідно до державного стандарту МОН в умовах Нової української школи»

20 листопада 2018 року на базі Уторопського ліцею було проведено семінар учителів 1-го класу Нової української школи  Косівського району та Яблунівської ОТГ. Семінар організований методистом районного методичного кабінету Любою Михайлюк на тему: «Розвиток особистості молодшого школяра відповідно до державного стандарту МОН в умовах Нової української школи».