20 листопада 2018 року відбувся семінар на тему: «Розвиток особистості молодшого школяра відповідно до державного стандарту МОН в умовах Нової української школи»

Дата: 26.11.2018 11:34
Кількість переглядів: 779

        20 листопада 2018 року на базі Уторопського ліцею було проведено семінар учителів 1-го класу Нової української школи  Косівського району та Яблунівської ОТГ. Семінар організований методистом районного методичного кабінету Любою Михайлюк на тему: «Розвиток особистості молодшого школяра відповідно до державного стандарту МОН в умовах Нової української школи».

      В семінарі взяли участь начальник відділу освіти Ірина Курянська . Відкриті інтегровані уроки в 1-х класах провели вчителі Уторопського ліцею Бойчук Ганна Дмитрівна та Гутей Ольга Юріївна.Присутні  відзначили,  що у 1-х класах  Утороського ліцею комфортно і приємно навчатися, тут якісне матеріально-технічне забезпечення, нові меблі, відповідна оргтехніка та дидактичний матеріал.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь