#LIBERATECRIMEA

LIBERATECRIMEA – це міжнародна громадянська кампанія на підтримку звільнення Криму та цілісності України. Вона спрямована на посилення голосу громадянського суспільства, яке закликає до припинення незаконної окупації Криму, грубого порушення міжнародного права та першопричини незліченних порушень прав людини, скоєних у Криму з лютого 2014 року.

Долучайтеся до проєкту «Турбота про родину Героя»!

З ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук на Прикарпатті започатковано соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Метою цієї ініціативи є підтримка родин наших полеглих Захисників і Захисниць.

Поїздка до Австрії, Словаччини, Угорщини!!!!

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 22 до 27 травня 2023 року відбудеться культурно-освітня поїздка до Австрії, Словаччини, Угорщини.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію.

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 200396 випадків захворювання на COVID-19. За  минулий  тиждень зареєстровано по області  333  нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужало – 904  особи  та  померло – 2 людини.

МІСТО ГЕРОЙ - ГОСТОМЕЛЬ

Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив.