10 українських міст указом Президента нагороджено відзнакою “Місто-Герой України”

Відстоявши Київ, ми виграли битву за Україну стратегічно – як за незалежну суверенну державу. Коли була захищена столиця, було захищене і державне життя України. Звільнівши північ, ми побачили, що окупанта можна вигнати.

ПРОБАЦІЯ В СМАРТФОНІ

Під час дії воєнного стану або загрози поширення епідемії, пандемії, надзвичайної ситуації та за наявності об’єктивних обставин, що унеможливлюють прибуття правопорушника до органу пробації суб’єкт зможе скористатися електронним сервісом «Пробація в смартфоні».

МІСТА ГЕРОЇВ!

Міста Героїв: Рік тому Сили оборони звільнили північні регіони України від окупанта

Василь Жмендак взяв участь у сесії Яблунівської селищної ради

14 березня 2023 року, у Яблунівській територіальній громаді відбулася чергова двадцята сесія восьмого демократичного скликання селищної ради під головуванням Яблунівського селищного голови Юрія Коваля. Участь у роботі сесії також взяв заступник голови Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак.