Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» ) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».             Враховуючи вищевикладене повідомляємо починаючи, що з 07 жовтня 2023 року  ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http://e.dsns.gov.ua

За ініціативою Івано-Франківського відділення Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, у Яблунівській селищній раді відбулася координаційна зустріч на тему: «Створення ефективних діалогів між ініціативними групами ВПО та представниками органів місцевого самоврядування»

Експериментальний проєкт з надання окремих соціальних послуг

Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах») пропонують особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб надання соціальних послуг, а саме: надання притулку, підтримане проживання, стаціонарний догляд на період до 31 грудня 2024 року.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА про “Монумент Повстанської Слави” на місці переможного бою “Березівської Сотні” вояків УПА під командуванням Мирослава Симчича “Кривоноса” в с. Люча, присілок Рушір (Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2023 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 70 Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд) визначено відповідальним за виконання бюджетної програми “Соціальний захист осіб з інвалідністю”, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та організатором конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – конкурс).