На замітку садоводу: готуємо сад до зими

Плодові дерева взимку потребують захисту від  шкідників, вітрів та морозів. Серед основних обов’язкових заходів, необхідних для підготовки дерев до зими, варто назвати: своєчасне внесення добрив, обрізання та лікування дерев, застосування  засобів захисту від морозів та шкідників.

Штормове (метео) попередження

24–25 жовтня очікується різка зміна погодних умов: дощ з мокрим снігом, посилення вітру до 15–20 м/с, 24 жовтня місцями 25–30 м/с. В Карпатах та на Прикарпатті мокрий сніг, хуртовини, можливе утворення снігового покриву. Вночі 24 жовтня у високогір’ї сильний сніг.

Штормове (метео) попередження

Протягом доби 03 жовтня по області та місту очікується посилення західного вітру 15–20 м/с. Вночі та вранці 05 жовтня по області та місту очікуються заморозки на поверхні грунту, місцями в повітрі 0–3о.

Що мають знати і робити  працівники харчо-блоку дитячого дошкільного закладу чи школи з питань гігієни

Що мають знати і робити працівники харчо-блоку дитячого дошкільного закладу чи школи з питань гігієни

Дотримання правил особистої гігієни - цілком зрозумілий принцип, якому має слідувати кожен. Проте особливо важливим він є для тих, хто працює із продуктами харчування, зокрема для працівників харчоблоку школи чи дошкільного навчального закладу.

Підвищено тарифи на роботи та послуги з ідентифікації  і реєстрації тварин

Підвищено тарифи на роботи та послуги з ідентифікації і реєстрації тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує власників тварин,  що з 01 жовтня 2018 року, відповідно до наказу ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» від 14.09.2018 р. № 111,  відбудеться підвищення тарифів на роботи і послуги з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин – великої  рогатої худоби, коней, свиней, овець та кіз.

Свято до Дня Незалежності!!!

23 серпня у Яблунівському селищному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 27 річниці Дня Незалежності України. Із виконання народним аматорськими мішаним хром Державного Гімна України розпочалася урочиста частина дійства.