Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує власників тварин,  що з 01 жовтня 2018 року, відповідно до наказу ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» від 14.09.2018 р. № 111,  відбудеться підвищення тарифів на роботи і послуги з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин – великої  рогатої худоби, коней, свиней, овець та кіз.

Діючі на сьогоднішній день тарифи не підвищувались з 2014 року.

Розмір тарифів буде збільшено через зростання вартості матеріалів, які використовуються під час надання послуг, у тому числі на закупівлю засобів для ідентифікації тварин, засобів для їх кріплення, бланків реєстраційних та ідентифікаційних документів на тварин, а також необхідності підтримки та вдосконалення  Єдиного державного реєстру тварин.

З новими тарифами можна ознайомитися в  районних та міських державних лікарнях ветеринарної медицини та у спеціалістів ветеринарної медицини, які надають послуги з ідентифікації тварин в населених пунктах.