Нарада з працівниками бібліотек

09. 06. в малому залі  Яблунівського БК відбулася чергова нарада в.о. начальника відділу молоді, спорту культури і туризму  Васкула Миколи Григоровича з працівниками бібліотек Яблунівської селищної ради

Нарада

7.06.2021 р. в залі засідань селищної ради відбулася традиційна нарада під головуванням заступника селищного голови Мельничука Михайла Дмитровича.

Великдень у Космачі

5 червня 2021 року у фестивальній програмі "Великдень у Космачі" взяли участь колективи художньої самодільності Яблунівської селищної ради та продемонстрували високий рівень мистецьких надбань, зокрема:

Конференція "Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад Прикарпаття"

4 червня 2021 року голова Яблуніської селищної ради, Юрій Коваль, та в.о.начальника відділу молоді, спртру, культури та туризму, Микола Васкул, взяли участь у роботі конференції "Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад Прикарпаття".

Співпраця з Асоціацією Єврорегіон Карпати-Україна

Асоціацією Єврорегіон Карпати-Україна оголошено другий конкурсний набір в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад для органів місцевого самоврядування, громадських організацій, благодійних організацій та комунальних закладів, установ, підприємств.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Команда Яблунівської селищної ради "Лебедин" зайняла ІІ місце в районному турнірі з футболу "Пролісок"