Асоціацією Єврорегіон Карпати-Україна оголошено другий конкурсний набір в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад для органів місцевого самоврядування, громадських організацій, благодійних організацій та комунальних закладів, установ, підприємств.

4 червня 2021 року, в.о.начальника відділу проектної діяльності та інвестицій Яблунівської селищної ради, Малкович О.Д., взяла участь у навчанні з підготовки заявок на Конкурс при Івано Франківській обласній раді. Навчання проводилося за участі виконавчої директорки Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна  - Галини Литвин. Повідомлено про затверджені пріоритети для подання проектів та обговорено основні аспекти участі у конкурсі.

З метою збереження і популяризації історико-культурної спадщини, природної спадщини, розвитку спорту, освіти, медицини, Яблунівська селищна рада, бере активну  участь у конкурсних відборах проектних заявок.