7.06.2021 р. в залі засідань селищної ради відбулася традиційна нарада під головуванням заступника селищного голови Мельничука Михайла Дмитровича.

В нараді взяли участь сільські старости, начальники відділів і служб ТГ , керівники КП «Яблунівська лікарня» та КП при Яблунівській селищній раді.

Обговорено хід виконання протокольних доручень від 31 травня цього року, питання: вивезення сміття, стану  вакцинації на території селищної ради і захворюваності на «ковід-19», діяльності правоохоронних органів, активізації підготовки до обмінних та благодійних концертів за участю самодіяльних колективів громади, хід організаційних заходів по впорядкуванню території в Лючі-Рушорі на місці встановлення «Монумента Повстанської Слави» і відновлення надмогильного хреста в с. Яблунові та ін.