Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПродовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), разом із виконавчим партнером Асоціацією сільських, селищних рад та обєднаних громад України, координатром Івасюком Юрієм Юрійовичем, імплементуючим партнером Наталією Ключник, спільно з депутатом Верховної Ради України Володимиром Тимофійчуком, головою Яблунівської селищної ради Юрієм Ковалем, 31 березня було роздано корми для тварин у Яблунівській селищній раді.

У області 2000 родин отримають допомогу від ФАО у вигляді наборів кормів для годівлі курчат-бройлерів, поросят.

Загалом допомогу у межах програми отримають близько 60 000 українських сільських родин із 13 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької. Програма реалізується завдяки фінансовій підтримці Австралії, Бельгії, Європейського Союзу, Українського гуманітарного фонду, Фонду Луї Дрейфуса та Франції. 

Згідно з нещодавньою оцінкою ФАО щодо впливу війни на сільські домогосподарства в Україні, близько 64% тих, хто займається тваринництвом, повідомили про зростаючі труднощі з придбанням кормів для тварин. Як наслідок, багатьом сільським родинам не залишається іншого вибору, окрім як вдаватися до негативних стратегій виживання, зокрема продажу виробничих активів та скорочення витрат на корми та кормові добавки для тварин.

Забезпечення тварин кормами, мінеральними добавками та ветеринарними препаратами є необхідним для виживання наявного поголів'я і, що особливо важливо, для запобігання швидкому скороченню поголів'я тварин, особливо в районах, що розташовані вздовж лінії фронту.

Допомога сільських родин кормами для худоби є частиною Плану швидкого реагування ФАО (березень-грудень 2022 року) і спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення потреб їхніх сімей у продовольстві та харчуванні.