Фото без опису

В рамках проєкту “Посилення стійкості громад в регіонах України” за фінансової підтримки Уряду Великої Британії та Північної Ірландії, який реалізується Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією спільно з ПРОООН 27-29 березня 2023 року в м. Трускавець було проведено черговий семінар-тренінг на тему Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг для представників Івано-Франківської, Рівненської, Львівської та Закарпатської областей. У склад делегації від Івано Франківської області ввійшли і представники Яблунівської селищної ради – начальник відділу проєктної діяльності Оксана МАЛКОВИЧ. Впродовж трьох робочих днів було обговорено ряд питань, головними з яких – посилення стійкості громад в умовах війни та багатофункціональної кризи шляхом зміцнення потенціалу регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також їхніх партнерів з питань управління кризовим реагуванням та посткризовим відновленням, розширення доступу до публічних послуг і створення нових економічних можливостей для місцевого населення та внутрішньо-переміщених осіб.

Щиро дякуємо організаторам за можливість взяття участі в семінарі-тренінгу.