Фото без опису

У рамках початку програми Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 1 лютого 2023 р. у м. Будапешт (Угорщина) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій.

Бюджет Програми складає 73 млн євро. Територія Програми в Україні охоплюватиме Івано-Франківську, Закарпатську та Чернівецьку області.

 

Проекти у Програмі реалізовуватимуться за такими пріоритетами: сприяння адаптації до зміни клімату та запобігання ризикам стихійних лих, посилення біорізноманіття та зменшення всіх форм забруднення, забезпечення рівного доступу до охорони здоровя, підвищення ролі культури та сталого туризму в економічному розвитку, соціальній інтеграції та соціальних інноваціях та посилення співпраці між громадянами, представниками громадянського суспільства та інституціями.

 

Перший конкурс проектних заявок розпочнеться у травні 2023 року.

З метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми, Секретаріатом Кабінету Міністрів України 6 квітня 2023 р. об 11 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації особливостей майбутніх конкурсів проектів для потенційних партнерів.

Заінтересованими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області).

Для реєстрації необхідно до 4 квітня 2023 р. заповнити google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1GeCObHXFlJl4CajJIn1KsYLat5DfPu0MkWv232xx3RU/edit .