Відповідно до п.3 розділу ІІ, п.3 розділу ІІІ Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Яблунівської селищної ради Косівського  району Івано-Франківської області        4 червня 2021 року відбулося засідання конкурсних комісій для проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти Яблунівської селищної ради, а саме: Лючанської гімназії, Акрешорської гімназії,Уторопського ліцею, на яких розглядалось питання про перевірку поданих документів, щодо відповідності установленим вимогам та прийняття рішень про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі.
         За результатами засідання конкурсних комісій прийнято рішення:
-допустити до участі у конкурсі на посаду Лючанської гімназії - Кузич Дарію Михайлівну;
- допустити до участі у конкурсі на посаду  Акрешорської гімназії - Бойчука Василя Петровича, Марчука Миколу Юрійовича, Попович Марію Петрівну;
 - допустити до участі у конкурсі на посаду директора Уторопського ліцею - Біленчук Марію Дмитрівну, Романюк Ольгу Миколаївну.