Коли радіє світ, душа Різдвом співає

Коли бажаєм кожному здоров’я і тепла,

Приходьте до Вертепу, і в Бога поблагаймо,

Для України щастя, миру і добра…

Загальноосвітянську Розколяду 2020  на базі Стопчатівського ліцею організував відділ освіти Яблунівської селищної ради ОТГ. Атмосферу справжнього різдвяного свята, декорації та теплу гостину   створили   директор Стопчатівського ліцею, Мирослава Добровольська, голова предметної комісії з музичного мистецтва, Надія Павличко та колектив Стопчатівського ліцею.

З благословіння отців Володимира та Миколи  розпочалося  дійство. Начальник відділу освіти, Ірина Кур’янська, привітала присутніх та подякувала за участь у заході. Колядували діти Яблунівського закладу дошкільної освіти «Писанка», дошкільного відділення Уторопського ліцею та Лючанської гімназії, учні та педагогічні працівники Яблунівського ліцею, Стопчатівського ліцею, Уторопського ліцею, Текучанської гімназії, Акрешорської гімназії, Лючанської гімназії, Яблунівського центру диячої творчості та Яблунівської музичної школи. У програмі були давні та сучасні колядки, різдвяні обряди, щедрівки, віншування, лунало немало стародавніх творів в сучасній інтерпретації.

На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки та гарні костюми додавали святковості, гарного настрою всім присутнім . Насамкінець колядників щедро пригощали смачними  пампушками та запашним узваром приготовлені колективом Стопчатівського ліцею.