Фото без опису

28 січня 2020 року відділом освіти Яблунівської селищної ради ОТГ був організований І етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої  та позашкільної освіти на базі Яблунівського центру дитячої творчості.

У конкурсі взяли участь 16 учнів закладів освіти Яблунівської селищної ради ОТГ. Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками : Михайло Урурський  – голова предметної комісії з образотворчого мистецтва, Михайло Драгомирецкий  – вчитель з образотворчого мистецтва Яблунівського ліцею, Світлана Галяк – керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Яблунівського центру дитячої творчості.                       Підводячи підсумки конкурсу, журі визнали переможцями:

Серед закладів загальної середньої освіти:

Старша вікова категорія

І місце – Мазурак Євгенія, учениця 9 класу Текучанської гімназії, вч. Дутчак І.І.

ІІ місце – Ковцуняк Богдана, учениця 8 класу  Стопчатівського ліцею, вч. Зелінська М.М.

Середня вікова категорія

І місце – Слободян Христина, учениця 6 класу Стопчатівського ліцею, вч Зелінська М.М.

ІІ місце – Волощук Зоряна, учениця 7 класу Уторопського ліцею, вч. Кіндзерська Г.В.

ІІІ місце – Брінчук Людмила, учениця 7 класу Уторопського ліцею, вч Кіндзерська Г.В.

Серед здобувачів освіти закладів позашкільної освіти:

Старша вікова категорія

І місце – Семчук Алла,  учениця 9 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння», кер. Габорак О.В.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису