Фото без опису

14 лютого 2019 року Снятинським районним управлінням Держпродспоживслуби в Івано-Франківській області на базі районної ради  проведено нараду-навчання з керівниками агроформувань та пасічниками району.

В нараді взяли участь голова та перший заступник голови Снятинської РДА, начальник управління агропромислового розвитку РДА, начальник управління фітосанітарної безпеки та спеціалісти Снятинського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, представники сільськогосподарських підприємств, фермери та пасічники.

В ході роботи було розглянуто порядок застосування  хімічних засобів захисту рослин, ведення відповідної документації, вимоги до зберігання  та  утилізації тари та залишків хімічних речовин;  детально проаналізовано порядок реєстрації пасік, ветеринарно-санітарні  вимоги до них, регламент дій з боку аграріїв та пасічників  щодо  захисту бджіл від хімічного токсикозу та процедуру розслідування в разі отруєння  бджіл хімічними засобами захисту рослин.

Крім того учасникам навчання роз’яснено особливості контролю за посівним  матеріалом, в т.ч. лабораторного контролю насіння, вказано на необхідність  боротьби з  фальсифікатом на ринку насіння та посадкового матеріалу.