9 – 10 лютого 2019 року в м.Івано-Франківськ проходив чемпіонат області з міні футболу серед дівчат 2004-2005 років народження. В чемпіонаті взяло участь 8 команд: м.Тлумач, м.Калуш, 2 команди з Івано-Франківська, м.Богородчани, ФК «Надвірняночка»,  Городенківська  ДЮСШ. Честь Яблунівської ОТГ представляла Яблунівська ДЮСШ.

Срібними призерками обласних змагань з міні-футболу «Граємо за Україну разом» стала дівоча команда Яблунівської ДЮСШ «Соколята» під керівництвом тренера-викладача Івана Рижука поступившись у фінальній частині змагань Городенківській ДЮСШ.

Кращим гравцем цього турніру була визнана Геник Оксана, яку нагородили медаллю та призом.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

І паралельно проводився чемпіонат України з футзалу серед молодшої вікової групи 2006-2007 р.н. Наша команда потрапила у фінальну частину змагань І ліги чемпіонату України, які відбудуться у квітні.

Щиро дякуємо дівчатам команди Яблунівської ДЮСШ «Соколята» за високий внесок у розвиток фізичної культури в ОТГ.

В майбутньому бажаємо нашим спортсменам нових спортивних досягнень та перемог.Фото без описуФото без опису