В Яблунівській  Територіальній  громаді відбудеться виїзна акція «День здоров’я», започаткована ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»

Запрошуємо жителів громади відвідати акцію,скористатися БЕЗКОШТОВНИМИ медичними послугами і перевірити стан свого здоров’я.

Місце проведення: Яблунівська  територіальна громада – смт.Яблунів (на території автостанції).

Початок: 26 вересня  10:00 год.

В спеціально обладнаному автобусі, з логотипами ВООЗ, МОЗ та ЦКПХ, жителі громади зможуть безкоштовно зробити швидкі тести на СOVID-19, гепатити В і С, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, виміряти рівень глюкози в  крові холестерину , ЕКГ, АТ   та отримати консультацію фахівців.

Для всіх охочих буде проведена безкоштовна вакцинація від COVID-19 , дифтерії ,правцю.

Обстеження будуть проведені фахівцями КНП «Яблунівська РЛ» у співпраці з Косівсько-Верховинським міжрайонним відділом ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ"