Адміністрація Яблунівської селищної ради висловлює щиру подяку всім, хто долучився до благодійного ярмарку  який відбувся 08.09.2024 року з нагоди святкування Дня селища Яблунова, на підтримку 74 окремого батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони України:

Найменшим учасникам та їх вихователям ярмарки Яблунівського ЗДО «Писанка», учням та педагогічному колективу  Яблунівського ліцею ім. Франка, вихованцям та керівникам гуртків Яблунівського закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості», організації «Союз українок», КУ Інклюзивно-ресурсний центр Яблунівської селищної ради, художнім колективам Яблунівського будинку культури,  особлива подяка ветеранам  та військовослужбовцям 74 окремого батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони України, які взяли активну участь у проведенні ярмарку. ГО « В.О.Л.Я.» які надали лоти для аукціону.

Висловлюємо щиру подяку відділу освіти Яблунівської селищної ради за організацію перегляду мультфільму для найменших, а також перегляду фільму під відкритим небом для молоді.

Висловлюємо щиру подяку підприємцям селища Яблунів, які долучилися до благодійного збору:  Василю  Боєчку,  Миколі Дрогомирецькому, Юрію Марчуку, Василю Мединському, власникам «Соціального   магазину».

Щира подяка усім батькам, які готували смаколики для ярмарку.

Висловлюємо подяку всім небайдужим жителям Яблунова, гостям селища та громади, завдяки яким ця благодійна акція відбулася на високому рівні.

Інформуємо, що під час проведення ярмарки було зібрано  107.410 гривень, 50 доларів США, 15 євро та 10 фунтів стерлінгів.

Звіт про використання зібраних коштів буде опублікований на офіційному сайті Яблунівської селищної ради та офіційній сторінці Яблунівської селищної ради у  фейсбуці.

Яблунівська селищна рада.