У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» косівські поліцейські поспілкувалися із мешканцями району на тему протидії домашньому насильству.

Під час спілкування правоохоронці роз’яснили косівчанам положення Стамбульської конвенції, інформацію про права та гарантії щодо захисту і психосоціальної підтримки, які надають суб’єкти запобігання та протидії домашньому насильству різним категоріям осіб.
Конвенція пропагує та захищає право людей на вільне від насилля життя та забороняє всі види дискримінації жінок, а також передбачає механізми захисту як жінок, так і чоловіків, які зазнали домашнього насильства.

🔹Поліцейські звернули увагу громадян на те, що у випадках вчинення домашнього насильства необхідно неодмінно звертатися до органів поліції. Головна порада - не мовчати і не приховувати такі факти.