В рамках Всеукраїнської акції   «16 днів проти насильства» поліцейські офіцери громади провели  засідання круглого столу, присвячене заходам з питань запобігання та протидії домашньому насильству. Захід зібрав представників різних служб, які працюють у сфері захисту прав та безпеки громадян. На початку засідання був  проведений  аналіз  стану справ у громаді з домашнього насильства на сьогоднішній день, поліцейські офіцери поділилися статистикою, що  дозволило   зрозуміти стан  проблеми в Яблунівській громаді та визначити  фактори, що сприяють її поширенню.

Важливий акцент було зроблено на покращенні механізмів реагування та співпраці між різними відомствами, обговорили важливість освітніх ініціатив для підвищення обізнаності громадськості та навичок управління конфліктами в сім'ї, зазначили необхідність більш ефективної співпраці між структурними підрозділами, щоб спільно розв'язувати проблему домашнього насильства.