Про організацію особистих виїзних

прийомів громадян керівництвом

Івано-Франківської обласної

державної (військової) адміністрації

Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, керуючись статтею 40 Конституції України, законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про звернення громадян”:

1. Затвердити графік особистих виїзних прийомів громадян керівництвом Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації (додається).

2. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Балкова) оприлюднити графік особистого виїзного прийому громадян керівництвом Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації на офіційному вебсайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

3. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій (начальникам районних військових адміністрацій) в Івано-Франківській області інформувати населення про проведення особистих виїзних прийомів громадян керівництвом Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації.

4. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам Івано-Франківської області, керівникам обласних установ, організацій, об’єднань та підприємств забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 3 цього розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 01.11.2019 № 546 «Про організацію прийомів громадян з особистих питань керівництвом обласної державної адміністрації».

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ роботи із зверненнями громадян апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Балкова).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації Я. Дем’янчука.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації  Світлана ОНИЩУК

• ГРАФІК особистих виїзних прийомів громадян керівництвом Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністраці