Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Іван-Франківської ОДА надіслав для поширення серед місцевих осередків асоціацій та спілок пасічників Google-таблицю розроблену Міністерством аграрної політики та продовольства України для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану  для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік (призвані до лав ЗСУ).

Пасічнику, який не може особисто бути присутнім під час огляду пасіки або уповноваженій ним особі, необхідно заповнити дану форму.

Після внесення інформації представники територіального органу Держпродспоживслужби узгодять час для проведення ветеринарно-санітарних заходів на пасіках у присутності уповноваженої особи.

Заповнити інформацію про обстеження пасік в умовах воєнного стану можна за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15CDUKLHv3CQXEZAynnNshWmrNIJ03DuADvedTMz21Go/edit#gid=0

 

Крім того, надсилаємо посилання для перегляду на YouTube-каналі  Форуму на тему: "Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин", який відбувся 02 березня          2023 року (https://www.youtube.com/watch?v=M8HsSJz0dLg&t=328s).