Фото без опису

Запрошуються чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років, на посади офіцерського, сержантського та рядового складу, як на бойові так і тилові - кухарів, фінансистів, медиків, зв’язківців та механіків. Приймаються також громадяни без досвіду служби, адже всі військовослужбовці підрозділу пройдуть відповідну підготовку та вишкіл.

Забезпечення батальйону здійснюється на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Закликаємо приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на Прикарпатті.

Бажаючих вступати до лав стрілецького батальйону Івано-Франківської області запрошуємо звертатися за місцем реєстрації до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:                                                                          Косівський РТЦК та СП с. Старий Косів, вул.Шевченка, 2