На виконання Плану пріоритетних заходів Державної установи «Центр пробації» на 2022 рік щодо розширення видів громадських робіт з урахуванням потреб громади, 18.02.2022 року начальником Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Денисом ФІЛІПОВИЧЕМ, проведено робочу зустріч з головою Яблунівської селищної ради Юрієм КОВАЛЕМ, заступником голови селищної ради Михайлом МЕЛЬНИЧУКОМ та з керівником Комунального підприємства "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" Юрієм ФИЛИЩУКОМ.

Під час даної зустрічі вирішено визначити КП "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" соціально значущим об’єктом для відпрацювання громадських робіт засудженими особами та порушниками.