До відома жителів с.Нижній Березів!

У відповідності до ст.21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. « Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»

6 лютого 2022року о 11.30 год. в приміщенні Адмін.будинку с.Нижній Березів

будуть проводитися громадські слухання щодо будівництва базової станції стільникового зв’язку 3G 4G ПрАТ « Київстар» в с.Нижній Березів урочище « Олексієве» на приватній земельній ділянці.

Запрошуються депутати селищної ради, повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, яка прилягає до урочища « Олексієве», юридичні особи, об’кти нерухомого майна яких розташовані на суміжній території, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на суміжних територіях, представники громадських організацій.

Виконком Яблунівської селищної ради