Працівниками Косівського РВ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області було проведено інструктаж з працівниками та підопічними стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання КП''Центр надання соціальних послуг" Яблунівської селищної ради.

Під час інструктажу рятувальники роз'яснили правила користування первинними засобами пожежогасіння та заходи попередження виникнення пожежі. Особливу увагу було приділено питанню як саме себе поводити у разі евакуації при пожежі, на що звернути увагу та як не допустити паніки.

Працівники Служби порятунку нагадали працівникам та підопічним стаціонарного відділення правила пожежної безпеки та наголосили на їх суворому дотриманні.