У Яблунівській громаді обговорили питання імунізації проти COVID-19.

Дата: 10.12.2021 21:50
Кількість переглядів: 472

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

9 грудня у Яблунівській територіальній громаді відбулася нарада щодо переходу Івано-Франківщини до «жовтої» зони епіднебезпеки та темпів вакцинації мешканців Косівщини.

Нараду із керівництвом та старостами громади, сімейними лікарями, працівниками поліції та представниками Косівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області проводили заступник директора юридичного департаменту облдержадміністрації Ростислав Лавринович і начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Пліхтяк. Участь у нараді взяла голова райдержадміністрації Наталія Кучма.

Йшлося про зміни у карантинних обмеженнях, які вступили в дію з шостого та дев’ятого грудня цього року та визначені постановою КМУ від 24 листопада №1240 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 і від 29 червня 2021 року № 677» та наказом МОЗ України від 01.11.2021 року № 2393 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням».

Цими документи введено нові обмежувальні заходи в організацію роботи закладів освіти, громадського харчування, непродовольчих ринків, спортзалів, проведення розважально-культурних заходів у разі відсутності у працівників закладів та установ, а також відвідувачів повного курсу вакцинації.

На Косівщині триває спад захворюваності на COVID-19. Останнім часом кількість нових випадків зараження та госпіталізації знизилася. Проте ризик повторного спалаху COVID-19 залишається досить високим через новий штам «Омікрон» та статистику захворюваності коронавірусом в європейських країнах.

Учасники засідання дійшли висновку, що ситуацію зі спаду захворювання COVID-19 у районі необхідно раціонально використати, в першу чергу для імунізації населення. Обговорили також можливість виїздів мобільних бригад для вакцинації організованих груп людей кількістю не менше 50 осіб.

Станом на 10 грудня у Яблунівській територіальній громаді повний курс імунізації отримали 13,1% населення (1709 осіб вакциновано першою дозою вакцини, 1305 осіб – другою дозою).

Присутніх у залі керівництва громади, медиків, старостів, працівників поліції та Держпродспоживслужби закликали до об’єднання зусиль у боротьбі із коронавірусною інфекцією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь