Триває будівництво нового дошкільного закладу загального типу на 60 місць по вул. Центральній в с. Стопчатів, Косівського району Івано-Франківської області. Нагадаємо,що дане будівництво розпочалося у 2019році. Метою проєкту є забезпечення доступу до якісного дошкільного виховання дітей, одного із найбільших за чисельністю населення (2873 осіб) населеного пункту Яблунівської громади.

Даний проект фінансується за підтримки Державного фонду регіонального розвитку та ініціатив Президента України щодо реалізації програми “Велике будівництво”, та співфінансується Яблунівською селищною радою.

До кінця 2021 року планується здійснити коректування проектно-кошторисної документації, провести державну експертизу ПКД та оголосити тендер на завершення будівництва даного дитячого закладу.