Вітаємо захисника України, вшановуємо пам'ять воїнів УПА!!!

В селі Середній Березів проживає 94-й, захисник України, пан Ігнатюк Василь Миколайович - воїн Української повстанської Армії !!!

Від імені Командувача військ оперативного командування "Захід" полковника Сергія ЛІТВІНОВА та спільно з головою Яблунівської селищної ради Юрієм Ковалем та поліцейським офіцером громади організовано захід щодо відзначення та вшанування пам'яті захисників України - воїнів УПА в Яблунівській територіальній громаді !!!

Так, після відзначення воїна УПА пана Василя Ігнатюка, начальник відділення цивільно-військового співробітництва та військовий комісар Косівського РТЦК та СП передали учнівській молоді територіальної громади Державний прапор України!

"Сьогодні - Ми захисники України - воїн УПА та військовослужбовці ЗСУ даруємо Вам, майбутнє нашої країни,

- Державний прапор України!

Завжди пам'ятайте захисників держави, і беручи приклад із Нас - постійно пильнуйте, обороняйте державу, свою рідну землю, неньку України!" - зазначив підполковник А.Рисюк

СЛАВА УКРАЇНІ !!!