2 липня 2021 року в Яблунівській селищній раді відбулася робоча нарада з участю працівників Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, на якій було розглянуто питання:

1. Сфери цивільного захисту жителів Яблунівської селищної ради;
  2. Робота щодо координації дій у разі загрози виникнення лісових пожеж та пожеж в екосистемах.

З цікавою і змістовною доповіддю виступив на нараді начальник відділу Головного управляння з питань цивільного захисту в Івано-Франківській області підполковник Олійник Андрій Михайлович, а також працівники Косівського РВГУДСНС, заступник начальника Косівського РВ ГУДСНС,, підполковник Троян Віра Василівна, провідний фахівець організації заходів цивільного захисту Чипіль Христина Григорівна, а також провідний фахівець Мироняк Олег Миколайович.

В роботі наради взяли участь і виступили Яблунівський селищний голова – Коваль Юрій Миколайович та спеціаліст відділу ЖКХ – Іванків Михайло Матвійович.