29 червня 2021 року, в Яблунівській селищній раді, відбулося перше засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Яблунівської селищної ради на 2021-2027 роки.

Стратегія розвитку громади – це довготермінові плани розвитку, які розробляються, як правило,на 7-10 років. Це бачення, місія, пріоритети громади—це те, куди рухається громада. Реалізується Стратегія через щорічні плани та програми розвитку, конкретні проєкти на які виділяються чи залучаються кошти.

До участі у засіданні Робочої групи була запрошена експертка по роботі з громадськістю, Зоряна Стоцько, яка представила презентацію, щодо необхідності розроблення Стратегії розвитку Яблунівської селищної ради на 2021-2027 роки, основні принципи та етапи розроблення.

Члени робочої групи – обговорили наступні питання: 1) Етапи засідань Робочої групи, 2) Розподіл обов’язків між членами Робочої групи.