22 червня 2021 року в рамках проєкту Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати-Україна”, НПП “Сколівські Бескиди”, і Асоціацією “Про Карпатія” за фінансової підтримки Європейського Союзу  в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, проведено тренінг для персоналу природних парків з питань розвитку туризму і рекреації та працівників селищних рад, що відповідають за напрям туризму і промоції. Тренінг проводився в приміщенні НПП Гуцульщина.

Участь у тренінгу Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат взяли участь в.о. начальника відділу молоді, спорту, культури і туризму – Васкул М.Г. та в.о. начальника відділу проєктної діяльності та інвестицій Яблунівської селищної ради – Малкович О.Д.

Обговорено основні принципи діяльності сфери туризму на  прироодоохоронних територіях Карпат, як одного із напрямів розвитку громад.