2 червня в м.Косів відбулася робоча зустріч делегації Яблунівської селищної ради в складі: Коваля Ю.М. - голови Яблунівської селищної ради, Васкула М.Г. - в.о.начальника  відділу молоді, спорту, культури і туризму, Малкович О.Д. - в.о.начальника відділу проектної дільності та інвестицій, Васкул М.П. - юриста загального та організаційного відділу із Стефураком Ю.П. - директором НПП "Гуцульщина" , Пасайлюком М.В. - заступником директора з наукової роботи, Копер Н.Є. - спеціалістом відділу рекреації, Томич М.В. - завідувачкою лабораторії екологічного монторингу та Погрібним О.О. - начальником науково-дослідного відділу.

В ході зацікавленої розмови обговорені напрямки спільної роботи щодо розроблення та реалізації рекреаційних, екологічних  та туристичних проектів на теренах Яблунівської селищної ради при партнерській участі Національного парку.