Честь Яблунівської ДЮСШ « Соколята» та Яблунівської територіальної громади!

Дата: 22.02.2021 11:32
Кількість переглядів: 495

  20-21 лютого в м. Коломия відбувся чемпіонат області з класичного жиму лежачи, де взяли участь  8 команд ОТГ, а саме:  Коломийська ТГ, Городенківська ТГ, Косівська ТГ, Заболотівська ТГ, Долинська ТГ, Івано-Франківська ОТГ, Перегінська ТГ та Яблунівська ТГ.

   Радо вітаємо  Соколюка Ореста, який посів 2 місце  віджавши штангу 170 кг у ваговій категорії до 120 кг. та Фальбійчука Віктора, який  посів 5 місце віджавши штангу 140 кг у ваговій категорії 93 кг.

  Пишаємося та бажаємо нових звершень!

 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь