З метою запобігання та недопущення випадків захворювання спричинених новим корона вірусом COVID – 19, 19 березня 2020 року, з резервного фонду Яблунівської селищної ради об’єднаної територіальної громади виділено кошти у сумі 20 тис.грн для КНП «Яблунівська районна лікарня» на закупівлю необхідних засобів індивідуального захисту медичним працівникам.

Для проведення дезінфекційних робіт, 24 березня 2020 року, працівниками апарату Яблунівської селищної ради ОТГ завезено гідрохлорид натрію та забезпечено ними на території Яблунівської селищної ради ОТГ адмінприміщення, ФАПи, поштові відділення, КНП «Яблунівська районна лікарня» Яблунівської селищної ради ОТГ.

Станом на 26 березня 2020 року КНП «Яблунівська районна лікарня» Яблунівської селищної ради ОТГ отримала 1200 штук захисних масок та 20 штук експрес - тестів щодо виявлення корона вірусу COVID-19 ані засоби будуть розподілені між Яблунівською селищною радою ОТГ і Космацькою ОТГ).

26 березня 2020 року, депутат Івано-Франківської обласної ради, Сіреджук Дмитро Дмитрович, надав 25 (одноразових) комбінезонів індивідуального захисту та 5л. антисептичного засобу для рук медичним працівникам підстанції «Яблунів» Косівська станція ОКЦЕМД та медичних катастроф Івано-Франківської обласної ради.

З 30 березня 2020 року, спільними зусиллями Яблунівської селищної ради ОТГ і КНП «Яблунівська районна лікарня», службовим транспортом  лікарні та шкільними автобусами, буде здійснюватися підвіз медичних працівників до місця роботи.

Крім того, замовлено 25 л антисептика, 300 медичних масок та 1000  медичних рукавичок, які очікуємо отримати наступного тижня.

Дотримуйтеся правил карантину!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я ближніх!