ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

11.04.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини проведуть понад 30  прямих радіоефірів на ТРК «Карпати»

Головним управлінням Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області заплановано проведення цілої серії прямих радіоефірів на ТРК «Карпати»  в  рубриці «Треба знати».

Метою заходів є забезпечення належного і вчасного інформування громадськості про актуальні та проблемні питання у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки та державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, захисту споживачів, контролю за регульованими цінами та реєстрації сільськогосподарської техніки.

Тож усіх зацікавлених осіб чекаємо біля радіоприймачів на хвилях ТРК «Карпати» щосереди о 8-30 год. ранку.

З тематикою радіопередач та графіком прямих трансляцій можна ознайомитись за посиланням.

Н.Романова  (0342) 51-13-89